Produktkategori

Lägg till: Väte energi industriella inkubation bas, rum 409, Standard byggnad 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Cynthias District, Zhenjiang City, Jiangsu provinsen, Kina

Postnummer: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontaktpersoner: Jack Wang

E-post: jackwang@akwchina.com


Traktorgrävare

Detailed description
Lastmaskin matchas med TG1454 traktor


Parametrar
TypHW-03HW05HW06HW12
Effekt (hk)25-3040-5560-80120-140
Maximala utgrävning djup (mm)1850210026003000
Maximala platt botten utgrävning djup (mm)1600200025002900
Maximala utgrävning höjd (mm)2500340035103900
Maximal dumpning höjd (mm)1400176020002200
Markfrigång (mm)280290290290
Maximala utgrävning radie (mm)2800336039304500
Dumpning avstånd (mm)1040118719452100
Hink kapacitet m30.030.0480.060.2
AnmärkningarRörelseresultat strömkällan är valfritt från traktorns hydrauliska eller power utgång.
Hot Tags: grävskopa, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, lågt pris, bästa, produkter
Feedback